Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Véreshurka

    senior tag

    válasz Hasaggymeg #103757 üzenetére

    Kevésnek érzem a 160-as rotort (én ~100 kg + bringa menetfelszerelve ~15 kg), igazából nem érzem a különbséget a mostani setup-om és az országuti fékes felállás között (ráadásul egy enyhén hosszabb benyúlású középkategóriás tektro 539-em volt), pedig jobbra számítottam, és még esőben sem érzem azt amit általában mondanak a tárcsafékekről, hogy minden időjárási körülmény között ugyanazt a fékerőt nyújtja. Ezért gondoltam, hogyha lúd akkor legyen kövér és beteszek neki egy 203-t. De akkor ha maradok a 180-asnál, akkor a spyral rotor jó lehet?

    (#103759) -=RelakS=-: köszi!

    (#103760) hegyimorc: ilyen megoldással még nem találkoztam, de ez is szimpatikus. Hangtalan? Nekem eddig ez tűnt a legszimpatikusabb megoldásnak: stock fotó, és egy utólag kivitelezett. Ami szerintem nagyon gány az a papucsnál széthúzható elvű, nem lenne szívem feszegetni még egy cro-mo vázat sem. Egybként mivel nyomod: Single Speed, vagy agyváltó? És hogyan van megoldva a "lánc" feszítés? Csúszópapucs vagy excentrikus középpel? Szabadna kérni pár fotót a bringáról (akár privátban is)? Lenne pár kérdésem, főleg a részletekről :)

    (#103764) hegyimorc: na pont az első képen lévő megoldástól maradnék távol, mert ott is picit feszíteni kell a támvillán szíjcserekor.

    [ Szerkesztve ]

    El Psy Kongroo

Új hozzászólás Aktív témák