Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • raczger

    őstag

    válasz Strezi #85374 üzenetére

    47k ezer (ez az őszi akcióban volt ennyi, most drágább) a 4db tl gumi, míg ugyanebből a nem tl pedig 32k.
    Most vettem észre, hogy az egyik külső amit rendeltem nem 29-es, hanem 26...

    Milyen terepen és mennyit mész egy évben? Én azért nem csak túrázgatok, nem óvatoskodok, nem állok meg egy pocsolya miatt, stb.

    (#85378) hegyimorc: Volt párszor olyan defektje, amit nem fogott meg a hab.
    Illetve tavaly Partinak is volt egy lass údefektje:
    "Galyatető után kaptam egy lassú defektet, amivel egy darabig még tudtam haladni, de az utolsó frissítő előtt már nagyon kopogott a felni, tolnom kellett a bringát."
    Persze be lehet tenni a belsőt, de akkor ki kell venni a szelepet, belső be, aztán otthon meg újra szerelni.

    Igazából attól félek, hogy plusz pénzért csak plusz macera lesz és az egyetlen előnyöm, hogy kicsit alacsonyabb nyomással mehetek, ami persze nem lenne rossz, de nem feltétlen szükséges nekem.

    Tudtok esetleg mutatni jó tubelesses külsőt nem aranyáron? Eddig Rocket Ron + Racing Ralphal mentem, ezekből a TL 2x annyiba kerül, mint a sima. 16k (itthon kerül most ennyibe) egy gumiért nagyon sok.
    Ebike-on 10k alatt 3 ilyen gumi van, de ránézésre egyiket sem merném megrendelni.

    [ Szerkesztve ]

    www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

Új hozzászólás Aktív témák