Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • leikomessi

    aktív tag

    Köszönöm szépen a nyereggel kapcsolatban a múlt heti segítséget! Sikeresen megérkeztek a cuccok.

    A Balatont is körbetekertük sikeresen! Első nap Aliga-Alsóörs (32 km). Második nap Alsóörs-Füred, (8 km!) itt nagyon csúnyán eláztunk. Harmadik nap Füred-Fonyód (112 km). Negyedik nap pedig Fonyódról vissza Aligára (60 km). A szombati esőt leszámítva minden remekül alakult a túrán. A négy nap alatt mindennel együtt 295 km-t tekertem. (Állomásra és vissza, köztes kiruccanásokkal együtt.)

    Az új nyereg megváltás volt a régihez képest. Igaz még nem sikerült rendesen beállítanom, de 300 kilométer után is azt mondom megérte az árát.
    17,8 körüli átlag jött ki, ami egy országútihoz képest szerintem gyenge, de tekintve, hogy ez az első komolyabb túrám és elég jól fel is volt pakolva a biciklim, valamint barátnőm sem mindig tudta tartani a kitűzött 20 km/h feletti sebességet így azt mondom ezekhez a tényezőkhöz képest nem olyan rossz teljesítmény ez. Két emelkedőnél kellett csak tolnom a biciklit. (Szepezdnél és Balatonvilágosnál.)

    Szeretném még a nyáron, vagy szeptember elején egyedül letekerni, egy nap alatt. Kíváncsi vagyok mire leszek képes :)

Új hozzászólás Aktív témák