Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cathfaern

    nagyúr

    válasz Laox #68737 üzenetére

    Nekem is ez volt vele a gondom, mondjuk sokat segített, ha menet közben kicsit lenyújtottam a vállam. Azóta eladtam az outit (más okokból), de így utólag két dologra tudok gondolni:
    a) Lehet szűkebb kormány kellett volna
    b) Lehet, hogy mivel "rugdostam a hasamat" ösztönösen máshogy tartottam magam, mint ami természetes / ideális lenne, viszont ezt meg a vállam nem bírta
    Én nagyjából 1 évig próbálkoztam outival, de ~20 km után mindig elkezdett fájni a vállam, amit nyújtással ki lehetett tolni olyan 60 km-ig, de utána garantált pihenő volt. Stucnit próbáltam cserélni rövidebbre (gyanakodtam arra is, hogy túl nagy volt a váz), de igazából semmit se segített (sőt, lehet még rontott is valamennyit) Ez alatt nyilván nagyon sok beállítást kipróbáltam (nyeregmagasság, fordított stucni, ugye stucnicsere, stb.), egyik se igazán volt megoldás, ezért gondolok utólag az előbb említett két pontra.

    Mondjuk ettől függetlenül az tényleg furán hangzik, hogy valakinek 1-2 óra után már "minden baja van" az outin, úgy hogy amúgy is szokott tekerni. De az tény, hogy trekking mindig is kényelmesebb volt, illetve magyar utakra (bár nyilván ez területfüggő, de a környékemen biztosan) kell a legalább 28-as gumi szerintem :U

Új hozzászólás Aktív témák