Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • imyourfriend

    őstag

    válasz atok666 #68300 üzenetére

    Szeretem őket, bár igazából csak saját magamnak önigazolás hogy hol járok épp és mennyire sikerült fejlődnöm tavalyhoz képest. Ezt az összehasonlítást viszont fenntartásokkal kezelem mivel még 35-el sem tekerek nem hogy 45-el így egy TT kerék nem tudná elérni a hatását, másrészt van domborzat bőven ahol országútival jobb és könnyebb felmenni pl gondolok itt az Írott-kő-re vagy a güssingi várba vezető útra. Költeni költhetnék rá, rákölthetném a fotós felszerelésemet is de úgy lennék vele ha lenne itt egy 750-800ezer forintos országúti új ultegra 11-es szettel meg egész jó kerékszettel akkor is a mostani gépet hajtanám.. megkedveltem és ez így is marad, valami nagy változás kell történjen ahhoz hogy ezt a bringát lecseréljem és itt nem anyagiakra gondolok elsősorban. :) Ettől függetlenül szívesen kipróbálnék egy ilyen TT gépet majd csorgatnám rá a nyálat úgy 5-6 évig mire összeszedném rá a pénzt. :DDD

    Amúgy a triatlon könyöklős dolog érdekes, semmi pénzért nem raknék fel könyöklőt az országútimra mert így kezdtem el tekerni vele, és így könnyebb mikor megyek felfelé a dombra/hegyre. Sokszor volt már hogy könyöklős ürge csak nézett, én meg kerekeztem el mellette a hegyre felfelé. ;]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák