Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tothgera30

    Ármester

    válasz Def26 #59213 üzenetére

    ShiTmano, Def26: Nem árulhatok el mindent, de egy berendelt bringáról volt szó, elvileg bevizsgálva, szervizelve. Személyes átvételhez ragaszkodtam, és a kissé koszos kerékpáron átnézve/áttapogatva sem tűnt fel semmi hiba, még a kritikus pontokon sem. Persze miután szépen megtakarítottam, feltűnt hogy hogy a felső vázcsövön (top tube) van egy matrica, mellette pedig pár hajszálkarcnak tűnő fél cm-es csíkok, jobb oldalon több, bal oldalon egy darab. Megnyomogattam, megkocogtattam, és fény derült a turpisságra. Mivel egy használt árán is közel 1500eur-os 2x11-es Shimano Ultegra 6800 setup-os bringáról van szó, ezért végül is kapok helyette egy másikat. Arra a következetesre jutottuk hogy valószínű bringaszállító nyomta meg, vagy szervizállványra feltéve nagyon meghúzták. Ezért utálom ha a vázat fogják be. Nagyon sajnálom, mert gyönyörű bicaj volt (aki bevállalja és megjavíttatja, annak biztos az lesz ezután is), még nem vagyok a pénzemnél, de bőven leizzadtam mikor feltűnt a hiba/repedés.

    "A pokol nem hely, hanem állapot"

Új hozzászólás Aktív témák