Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • misimagaki

    aktív tag

    Sziasztok!

    Itt olvasott ajánlás alapján vettem egy NRC márkájú bringás szemüveget.
    Köszönöm az ajánlást!
    Fényresötétedő kivitelt. Tekerni még nem tudtam benne, vasárnap kipróbáltam a napon. Sötétedős jól működik, nem úgy ahogy a LIDL-ben vásárolhatón, ami sötétedett, de elég gyengén...
    Nagyon érdekes érzés a Cofra munkavédelmi szemüvegek után, mert eddig egy ideje ilyenekben tekertem - Amex és Slender.
    Kb. 30 éve hordtam egy Cateye biciklis szemüveget., amit aztán elajándékoztam, mert vásároltam egy Uvex márkájút, ami el is tört, és ettől függetlenül is egy rossz csere volt. Ekkor álltam át a munkavédelmi szemüvegekre bosszúból. :-)
    Na, a Cateye volt ennyire zárt. A Cofra sem rossz, de tudjuk arra csak rámondják a boltok, hogy kerékpáros szemüveg. Pl. nincs párásodás ellen semmi megoldás bennük. Mondjuk ebben sem tudom jól működik-e a szellőző nyílás.
    Ami biztos, nem véletlenül van hozzá két "lencse" a fényre sötétedő megoldás nem ad olyan szintű napvédelmet, mint a második színes lencse.

    Murphy mondja: "Ha nem megy erőltesd, ha eltörik, akkor úgy is ki kellett volna cserélni."

Új hozzászólás Aktív témák