Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz mauimagic #286431 üzenetére

    Igazad van, ugyanakkor mint írtam ennek ellenére sem tűnik bizalomgerjesztőnek, mert hosszú távú felhasználással (ahogy mindannyian használjuk) van esély rá, hogy évek múlva ugyanott elfáradhat a váz és törhet. Az ilyen "értelmetlenül" intenzív tesztek ha másra nem is, erre jók, megmutatják, hogy van-e a váznak gyengépp pontja és hol. Nem lennék meglepve, ha 1-2 éven belül megjelenne pár vélemény neten, miszerint normál használattal elrepedt a váz, Orbeánál, Canyonnál is volt ilyen széria, Marinnál egyik alu váz láncvillája törött. De nem akarok megint egy teljesen értelmetlen vég nélküli vitát, ha neked így is bizalomgerjesztő, hajrá, engem nem zavar, nyugodtan lehet saját véleményed, de engedd meg, hogy nekem is legyen :D . Nekem már kissé gyanús, főleg így, hogy nem az első teszt-videó, amiben így vagy úgy, de le van húzva egy cdale váz. Tudom, videóknak, teszteknek sem hiszünk, tudom, nagyobbat droppolt a teszter, mint kéne, tudom, hogy a matematika és számolgatás mást mond, de gyanús, hogy ha egy váznak van egy ilyen gyenge pontja, real life, hosszú távon is kaphat ennyi terhelést, mert a sok kicsi ugy-e sokra megy és idővel repedhet. De remélhetőleg nincs igazam :) .

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák