Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fulton

    addikt

    válasz dom1n0 #284067 üzenetére

    Igen. olvasatok szerint 1 psi/h veszteség. Hosszú útnál.. meg olyan macerás becsípődés..belerohad.. bár én minden út előtt 99% ban nyomást ellenőrzök, ha kell fújok. De van hogy napokig áll a bringa addig le is szállna ráfra. (az sem jó) Meg nem érzem annyira biztonságosnak sem a latex-et - de ezek csak így olvasatok alapján alakult ki bennem. nincs tapasztalat.
    Már nagyon várom a jó időt :) pár napja volt 17 fok, olyan jó volt nyári ruhában menni, érezni a levegőt.

    Am ezt a matt színt (nyers karbon-nak mondanám mint fekete) baromi egyszerű takarítani az egész bringát. Nem is gondoltam, leírások alapján azt hittem macerás lesz, de a legegyszerűbb, jobb mint a csepelt. A MucOff bike protect - nagyon jó az eredmény, áttörlöm, igaz ilyenkor fényt ad neki, de az hamar leszárad- és utána egy kellemes selyem fény marad. Szeretem. A másik se rossz, ami a mucoff matt finis detailer - bár azon az illatán kívül én semmit nem látok ha áttörlöm. (mind kettőnek finom illata van egyébként)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák