Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Speedy007

    őstag

    válasz lsebestyen #282904 üzenetére

    Nekem így engedte máshogy nem adta ki, úgy tűnik hogy a HG és az LG között még a különbség láncszem távolságban is van mert alig lehet beletenni a patentszem össze nyomót de még BBB Chainchecker BTL-125 is amivel fixen tartja a láncot míg a patentszemmel "kínlódtam" (nem hinném hogy alánc annyira új hogy alig jönne ki és be a szerszám ott).

    #282898 chubby2o6 & #282889 Jester01 ezt a módszert még nem ismertem de köszönöm a tanácsot legközölebb meg próbálom de igyekeztem óvatos lenni mert hétvége van hétfő hajnalra már kellene a kerékpár így a hétvégén nem akartam olyat tenni vele amivel a hétfő délutánig kellet volna nélkülöznöm a kerékpárt és szurkolnom azon hogy lesz e hozzá alkatrész mivel a Cues neten kutakodva azt tapasztalva itthon alig van elterjedve még így az isten hátta mögötti szervízekben biztosan nem lesz hozzá alkatrész mint felém is. Bár elvileg a külföldi fórumok szerint bármelyik 11 sebességes HG-s lánccal is jó lenne de azzal nem kisérletezgetnék amilyen áron mennek

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák