Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Speedy007

    őstag

    válasz Fall-N #281621 üzenetére

    Jó hosszú és meredek lejtő kell hozzá (ezen a szakaszon szoktam a féket kínozni, bár mióta itt jövök fel és le már nem érzem kínlódosnak a 39T-s kazettát mint az elején mikor ismerkedtem vele) teleszkópon a lock out bekapcs merev villaként használva a teleszkópot és rossz minőségűnek kell lennie az út burkolatnak kvázi olyannak mintha szét bombázták volna :DDD .. De most már sokkal jobb be csiszolva és át mosva (B05S-RX is át csiszolva a sarok törés ellenére használható maradt illetve SM-RT54-ek is átmosva pihennnek a polcon), mentem egy kört a ház körül megcsináltam a 20-30 fékezést amit a gyártó elő írt és a betét tisztamarad de nagyon harap a fék... Viszont a 180-s rotort valamilyen szinten bánom hogy beruháztam rá csak abból az okból hogy a tárolóba nem bírom be tenni a kerékpárt mert a rotor egyből neki ütődik a vasnak illetve rá támaszkodik a kerékpár ha a kitámasztón hagyom a kerékpárt 160-s is neki ütődött de csak akkor ha teljesen be toltam a kerékpárt a tárolóba. Így meg játszanom kell állandóan hogy lenne jó anélkül hogy elgörbíteném vagy szét verném a rotort.

Új hozzászólás Aktív témák