Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    válasz Zoliwrc #280422 üzenetére

    Az a baj ezzel a hozzászólással, hogy téged nem ismerlek, viszont többeket személyesen igen, akik igen kőkeményen tolják zwiften, és amikor szezonban végre kimerészkednek, évről évre elkenik a komok száját a környéken. És arról a környékről beszélünk, ahol évente vb kvalifikációs iron man futam van. Arról nem beszélve, hogy én is akkor voltam a legjobb formában, amikor rendszeresen, és rendszerszerűen csináltam a zwiftes edzéseket, nem csak így tessék-lássék, mint az utóbbi időben. Ami még így is nagyságrendileg több, mint ahányszor kimennék ebben a fos időben.

    Van az a szint, amikor rekreációs céllal kirándulgatsz, meg vannak a 20 évesek, akik minden tekerést megtolnak laktátküszöbön, mert bírja a rendszer, de ha fejlődni is akarsz, esetleg az egészségedre is figyelnél mellette, meg 3-4 x-et is már behúztál, akkor sok sikert a ‘csak úgy kimegyek, aztán tolom neki’ módszerrel. Szó se róla, ez is működik amúgy, mert ahogy a zwiftnél, itt is a következetesség, meg a kitartás számít, de egyrészt nem lesz túl hatékony, másrészt kevesen fogják tudni hosszú távon csinálni.

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák