Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Országútira minek tubeless, mi?


    Bár a kamera pont nem oda fókuszált, de azért látszik a tüske, amit természetesen már a harmadik utamon, az új bringával a 100 km-t sem elérve megtaláltam :O Még éppen a futófelületet találta el amúgy. De tudtam ám, hogy ez lesz. Mégis elfelejtettem pumpát vinni, vagy éppen az itthon, a szekrényben csücsülő tömlős tejet és CO2 pumpát. Szerencsémre egy furgonos önként segített, elvitt egy kerékpáros ponthoz (nem volt amúgy messze), ahol volt pumpa. Belsőragasztó matricát szerencsére vittem.

    Nem kísértve a sorsot inkább megfordultam, és hazamentem. Menet közben éreztem, hogy mintha ütne a kerék. Hát ja, nem ugrott a helyére a külső. Itthon felpumpáltam 7 bárra, akkor sem. Leeresztettem, be a kádba, szappanos víz, így 8 bárnál a helyére pattant. Remek előjelek tubeless szereléshez :D

    parandroid: én pont ugyanazzal a bringával tartottam a tempót veletek, szóval csak egy jó külső kell rá a dögnehéz gyári helyett. A 3x meg ugyan nem kellene, de a 2x igen, másik hátsó sorral.

    Hasaggymeg: s a szomorú az egészben, hogy a Cube-ok még mindig egész jó ár/érték arányt képviselnek.

    Lacerta: a fékekkel semmi bajom, szerintem teljesen jók. Váltás is remek. Amúgy meg kerekeket vettem hozzá, de így is megállt 550 ezerben. Legalábbis ez a része :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

Új hozzászólás Aktív témák