Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • andrisbandi

    őstag

    válasz jojjer94 #260862 üzenetére

    Smoove kezdésnek is elég egy felvitel?
    Egymás után két kört csöpizek amikor fémtiszta a hajtás, teljes takarítás után.
    A kisfogasról megjáratom közben a kazettán mindenhol. Ez trükkös lehet, lefelé váltáskor a rángástól fröcsölhet a láncról. Kézzel kesztyűben, vagy ronggyal rátartva kicsit a láncra ez megelőzhető.

    Ez a Smoove (nekem ez 10/10-es wax) különbözik a száraz időre való waxoktól. Száradva rendkívül vastag réteget ad, kicsit nedves is marad. Emiatt kerülendő a két rétegben felhordás a hétköznapokban. Egyrétegesen is lesz törölni való a tekerések között.

    ---

    Soudal Dry wax-ból elhasználtam egy flakonnal. Elötte olajat használtam, sokat kipróbáltam, nagy kedvenc lett a Holmenkol Performance lánc kenőanyag. Olajként 10/10.
    Az oljosoknál elkerülhetetlen a rendes hajtástisztítás. Időtrabló, koszos, vegyszeres.
    Emiatt próbáltam csak rá a waxra, ebből a szempontból nagy előrelépés lett.

    A Soudal, és próbáltam a Muccoff-osat is, olajhoz képest szerény teljesítményű volt nálam, két montin is. Azokat mindíg két körben tettem föl, szinte beáztattam a láncot. De úgy is kevésnek tűnt. Hamar hangosodott kb 60 km. Igaz tisztítani szinte nem is kellett. Waxmaradék általában nem volt, csak kevéske por, amit egy gyors kefélés orvosolt.

    【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

Új hozzászólás Aktív témák