Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsocy

    őstag

    Tegnap végre kicsit hosszabban is ki tudtam próbálni a Cannondalet a Velencei hegységben, felmentem az Ingókövekhez, aztán az Angelika forráshoz. Volt sár is, homok is, meleg is, derékig érő fű is, köves részek is. Az erdőben a pára, a köztes részeken meg a tűző nap annyit kivett belőlem hogy az Angelikától már nem mentem fel a Likas kő felé, rövidítettem, elég volt így is.
    A bringa nagyon jó, sokkal jobb mint én :)
    Sokszor az volt a gond a lefeléken hogy nem mertem elég gyorsan menni, nem voltunk elég bátorak és elsüllyedtem a homokban vagy becsúsztam a vízmosásba. Ahol elengedtem ott a bringa megoldotta, és elment.
    Így is lett néhány PR, ami jó jel, fürge gép ez.
    Mászni meg sokkal jobb vele, 30t elől, 11-51 hátul, és nem akar mindig egykerékre állni.
    Aszfalton viszont nem az igazi, a 25 tartható vele, de nem szereti, és én sem. A tókör részen így is előzgettem a turistákat :)

    Lábas képet is csináltam az Ingóköveknél, épp jött egy terepfutó lány, látta hogy ott pózolok, kérdezte hogy lefotózzon, de mondtam hogy nem, olyan kép kell amin a lábam is meg a bringa is rajta van, hát elég látványosan elhátrált tőlem ezután :DDD

    Van még mit kitapasztalni a levegős telóval is, még nem lőttem be magamra, és szerintem sokszor felütött.
    Ha jól látom ezen sima autós szelep van. Van digitális nyomásmérőm és kompresszorom is, akkor is kell egy teló pumpa?

Új hozzászólás Aktív témák