Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fall-N

    veterán

    válasz Ringman #250425 üzenetére

    Az a baj, hogy külön nem kapni csak ilyen porvédőt. Amikor vettem a vázam, akkor a vevő adta a kormánycsapágyat is, de kifelejetette a villanyakra való központosító gyűrűt. Persze, hogy külön nem kaptam sehol, így venni kellett egy komplett csapágy készletet.

    A vázad valószínűleg félintegrált, azaz alul felül van egy beütőcsésze. Olyan nincs, hogy alul integrált. Azért csinálják a félintegrált fajtát, mert olcsóbb gyártani, nem kell olyan pontos fejcső - kiképzés. Lényegében mindegy, nem rosszabb egyik sem a másiknál. Az integrált szebb és letisztultabb, mert nincs csésze, ennyi előnye van. Viszont ha sérül a váz, akkor baj van, nincs csésze cserével javítás, ez az egy hátránya.

    Azért kérdezz rá valamelyik boltban. AliExpressen persze van külön, a felfekvése valószínűleg jó lesz, mert az csapágyazás az teljesen szintben van a csésze síkjával, így elvileg jónak kell lennie. Ha előbb írtad volna, nem dobtam volna ki az Acor csapágy részeit és elküldtem volna neked.

    gordonfreeMn: A kúpos kományszár alátét biztos nem lesz jó, mert az csak 1" az A-Head meg 1 1/8" azaz 1,125".

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák