Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MPowerPH

    félisten

    válasz Ringman #239251 üzenetére

    "-1 fok + nagy szélben való tekeréshez még erőt gyűjtök."

    Nem rossz, de meg nem fagyott kore semmi... Nekem faja volt, bejott a Neat kamasli is. A kezem viszont lefagyott, nem a teli kesztyumben mentem.

    Az XR4 -ek nagyon jok elso blikkre. De egy korbol nem vonok le kovetkeztetest. Oldalfal messze nem lagy, pedig irtak, hogy konnyu felutni. 3 eves cikk, azok meg a 780g -os gumik voltak. Gondolom azota javitottak rajta, ezert is lett nehezebb. A minta jo, elol sokkal jobban mukodik, mint a Dissector. Szepen kerekitett, minden szogben van tapadas, nem lesz bizonytalan. Kifejezetten kavicsos osvenyen eszreveheto. A Rekonnal sokkal jobb gumi hatra is, szerintem minden teren. :) Mivel a futofelulete szepen kerekitett, igy kozepen van egy kb. 0,5cm -es resz, amin gordul.
    A Dissectorhoz kepest konnyebb 100g -al, ezt mondjuk nem vettem eszre.
    Kopas teren szerintem problemasabb lesz, de majd 40% -al olcsobb, mint a Maxxis, szoval ez mellekes.

    Btw, biztos jo lesz, mert igaz, ma nem rugattam neki folfele sem, lett par PR -em. :D A category 4 climben megnezem, mit tudok kihozni, ott mar kimaxoltam magam parszor.

    [ Szerkesztve ]

    Don't Tread On Me

Új hozzászólás Aktív témák