Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsolt19900

    őstag

    a bringámon első teleszkóp mint olyan suntour axon van ilyen fekete és axon matricával

    amennyiben ezt lecserélném egy torára 2-3 asra "nagy változást" észlelnék (egyszercsak mindenképpen updééételni szeretnék, csak addig is ki szeretném hozni a lehetőségeit a meglévő telónak :B )

    most szépen kimozogja az útjának kb. 80%át csak valahogy amikor megyek ilyen-olyan hepe-hupás területen nem igen érzem, hogy mozogna (szóval ezt a 80-90% mozgást álló helyzetben "rátehénkedve" látom)

    van a lockkal szemben egy +/- állító valami, azt milyen módon tudom állítani? mert simán tekergetni nem igen tudom.... ki kell emelni, vagy vagy hogy? :B

    amennyiben ezt tekerem valamelyik irányba (melyikbe?) akkor talán nem csak "rátehénkedés" után fog jobban összébb menni?

    bocsi a sok "hülye" kérdésért, de annyira nem értek hozzá, és én kb egy 10-15e telónak saccoltam, de megnézve a neten (az árát de inkább azt, amit írnak róla) valahogy többet várnék tőle

    a bringa kb 2 hetes és leszervizelve került hozzám a kerékpárboltból, így esetleges szervizeléses dolgok nem hiszem, hogy lennének a telóval kapcsolatban

    annyit még észrevettem, hogy egy pici olajfilmet lehet látni a becsúszón -nem tudom, hogy ez mennyire baj? csináltam telefonnal fotót beteszem a hsz. aljára

    1 kép

    2 kép

    állító bizgentyűről kép

    Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

Új hozzászólás Aktív témák