Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Csokicsibesz

    tag

    válasz Hasaggymeg #227215 üzenetére

    Kb. zéró sár volt tegnap.
    A pálya igazából jó volt, de szerintem a szintidő megint kicsit érdekesen lett meghatározva.
    Először az volt, hogy 30 km a táv, aztán ebből aznapra lett 36 km, a 2 órás szintidőből meg 2:30.
    Mondjuk rövid távon 2 db DNF volt, gondolom ők eshettek.

    Első 11 km ilyen 30 perc körül megvolt, akkor úgy gondoltam, hogy a 2 óra reális lehet. Aztán amikor a felfele elég hamar leesett, hogy innentől kicsit másabb lesz a tempó.
    Utólag visszagondolva az oszlopos mászásnál meg NHH-ra felfele kicsit jobban megnyomhattam volna.
    NHH a sípályáról lefele azért para volt, mert halottam ahogy a betét eszi a féktárcsát és egyből utána megelőztek ketten ott lefele. Az egyik egy Orbeás kis csaj volt (őt a Csóvira mászásnál utolértem, aztán lefele megint elment).
    Piros háromszög az fasza lett volna, de itt nagyon be lehetett ragadni. Csoviig egy idősebb manus mögött mentem, mert egyszerűen nem tudtam volna sehol elmenni.
    Lefelé a single track az király volt, ezen a részen már nem nagyon ment el senki akit korábban lehagytam.

    Magamhoz képest jót mentem, utólag megnéztem souce-ban a számokat teljesen rendben vannak. 2 kör ebből a pályából nekem már sok lenne.
    Igazából ilyen 40km körüli rövid távok egész élvezhetőek, sokkal jobban élveztem mind tavaly a 2 körös szenvedéseket.

Új hozzászólás Aktív témák