Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sped

    aktív tag

    válasz stickermajom #225484 üzenetére

    Nekem a pedál ropog, da csak nagy tempónál, amikor lefelé és felfelé is izomból nyomom-húzom, már nem zavar, egyfajta visszajelzés, hogy pörögnek a wattok :D

    Tegnap volt találkozásom egy rolleressel a Margitszigeten, hirtelen irányváltás után vett észre hogy érkezem, amire megint iránytváltott, csak akkor én már eldöntöttem hogy melyik oldalról kerülöm, a második irányváltását nem tudtam elkerüléssel lereagálni csak fékeztem, kb. 10-15-el ütköztünk ő persze el se esett azzal a 30 kg-s Lime-mal, én viszont igen, de szerencsés voltam még karcolásom se lett csak a láncom esett le, a bicó nagyobbat nyekkent mint én. Sajnos nem volt annyi lélekjelenlétem hogy elmagyarázzam neki, ez miért történt, csak egy '"normális vagy?" hagyta el a számat ő meg bocsánatot kért. Mindenesetre a következő köröm elég gyorsra sikerült az adrenalin löketnek köszönhetően :DDD

    Veszélyesek ezek a rolleresek, ezt megelőzően egy random sráccal szélrányékoztunk és egy hosszú egyenes szakaszon értünk utol egy másik rolleres, már épp tértünk volna ki balra hogy elmenjünk mellette amikor hátranézés nélkül balra fordult, szóval mi meg gyorsan jobbra tértünk ki... utána hátra is fordult a srác előttem de csak csóváltuk a fejünket, ilyet... :U Ez mondjuk csúnyább találkozó lett volna mert itt épp 38-40 km/h-val haladtunk.

    [ Szerkesztve ]

    IndyCar Series - Real Racing, Real Sport

Új hozzászólás Aktív témák