Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zoliwrc

    aktív tag

    válasz fulton #223274 üzenetére

    Viszont ma is találkoztam Királyrétnél olyannal aki a stravamról töltött trackkel ment.

    Sőt 3 hete ketten tekertünk egy ismerőssel és látom hogy nem olyan messze jön mögöttünk egy tök idegen montis alak. A legközelebbi kacifántos elágnál elmentem arra amerre senki sem jár csak én, majd pár száz méter múlva megálltunk egy tónál nézelődni és látom 2 perc múlva megy el újra felettünk az idegen alak...Itt kezdett gyanús lenni a dolog.
    Majd később Julianus kilátóhoz való mászásnál újra előrekerült valahonnan, megelőzött, köszönt, örült hogy montisokkal találkozott és mondta hogy milyen jó trackeket lehet a strava-ról letölteni. Kilátóba felérve ott nézelődik, felmegyünk mi is és kérdezem tőle hogy kitől lehet ilyen jó tracket letölteni....azt mondja hogy bekövetett egy verőcei montist....itt a csajszi már erősen vigyorgott aki velem volt :-) Kérdezem az idegent hogy nem T. Zoli-t követte be és tőle van a track? Azt mondja: DE. És akkor bemutatkoztam hogy én vagyok a T. Zoli :D
    Jót röhögtünk a dolgon.
    Egyébként egyre többen szedegetik a trackeimet, meg keresnek meg útvonalakért.
    Lassan pénzt kell szednem érte :-)

Új hozzászólás Aktív témák