Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gaben92

    őstag

    válasz jjeahh #221071 üzenetére

    Na igen, de a helyzet az, hogy
    - Rockrider (lévén nics Deca) nem kapható nálunk
    - Chisel (ha tudnak egyáltalán rendelni) 700€-val lett volna drágább
    - Cannondale Trail SE amire eredetileg pályáztam (szimplán az átütős váz miatt) egész konkrétan beszerezhetetlen volt
    - Canyon Stoic amin még gondolkodtam pedig szintén rendelhetetlen volt

    (Cannondale, és Stoic vázak amúgy nem tudom milyen nehez, nincs infó róluk). Szóval fogalmazzunk úgy, hogy "ez vót. :DDD"

    Attól mindenesetre nem félek, hogy összetöröm. Régi 26"-os acélvázból elreccsentettem párat (egyszer majdnem combon szúrt egy támvilla :U) de azóta meg is öregedtem, ki is jöttem a gyakorlatból és tekerni is annyit tekerk egy héten mint máskor egy nap. Szóval 2-300 gramm ide-oda nekem nem számít. Nem érdekel az idő, kalória, semmi ilyesmi. Mikor kint vagyok csak élvezni akarom a tekerést abban a tempóban hogy nekem kényelmes. Arra meg jó a 2,2kg is. :B

    XC igazából amúgy sem az én világom, csak azért lett XC-m mert a fullyk rohadt drágák lettek, hardtail-ből meg csak XC-t tudtam szerezni. Úgy meg, hogy nem tudom még mindig fogja-e bírni a csuklóm nem akartam annyi lóvét elverni. Már most szemezgetek azzal a volume reducerrel, hogy kikapom és kitolom a teló útját 120 (vagy akár 130) mm-re, azzal már inkább trail-hez lenne közelebb mint XC-hez.

    If it ain't a Rotor, it ain't a motor.

Új hozzászólás Aktív témák