Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • maximilian4

    addikt

    válasz nemeth989 #201149 üzenetére

    + Toobee, Rétisün, Vendingo, Balintbaba, bocsi akit kihagytam, nagyon szépen köszönöm, nagyon sokat jelent hogy ilyen kis szuper közösségnek lehetek a tagja! :B :B :B

    Olyan nagyon sokat még nem tudok írni. Sajnos az elkövetkező hónapokban nem nagyon lesz időm tekerni, mert a második diplomámat csinálom (doktori). Viszont ma elmentem egy nagyon picike körre. Álom a bicaj. Csak úgy siklik. Súlyban jóval kevesebbnek tűnik mint a speci, illetve a geo teljesen más, ez tényleg vérbeli versenygép. Nem tudom amúgy hány kiló lehet, de ez már a gyárihoz képest valamelyest tuningolt (3t karbon kormány, save karbon nyeregcső, legkönnyebb hollowgram Si hajtómű, egy darabból készült titán sor...szóval még most sem hiszem el hogy az enyém. Ami a mai tekerést illeti. Hidegfront, ugye mikor az eső frissen ráesik a rohadt száraz, poros úttestre, ami ki tudja mikor látott utoljára esőt, akkor mint a jég. Hátsó kerék megcsúszott, kisebb esés. A bringának nagy baja nem lett, csak elgörbült a váltótartó fül. Nem is én lennék.. :DDD .szóval a 2. út a szervizbe vezetett. Most ott vár kiegyengetésre a fül. :(

    [ Szerkesztve ]

    Maxi

Új hozzászólás Aktív témák