Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • twine

    addikt

    Sziasztok!

    Hétvégén tekerni akartunk egyet a családdal, de kiderült, hogy a gyerek bringája(valszeg előző nap) defektes lett...
    Pár perc után eszembe jutott, semmi gáz, hiszen pár hónapja rendeltem egy ilyen "öntapadós" rockbros patch kit szettet.
    Apa nekiugrott, szétszed, dörzsöl a dörzsivel, ragaszt a folttal, vár pár percet, büszkén fújja gumit, levegő ki is szökött azonnal :W :W
    Gondoltam akkor ma nem lesz bringázás....
    Később ugyanezt megismételtem egy másik folttal, csak előtte tiszta alkohollal megtisztítottam a felületet, majd a konyhai kredenc lába alá helyeztem egy éjszakára a ragasztást....
    Másnap reggel felfújtam, kb 10 percig tartotta magát, és ugyanugy elvált,és kiszökött alóla a levegő...

    Kérdés
    1: Valamit rosszul csináltam?
    2: milyen hasonló cuccot ajánlanátok, hogy legyen a hátizsákban ha kirándulunk? mert ez egy határ sz@rnak tűnik. :(((

    Megyek ma és veszek egy belsőt a gyerek bringájába...alapvetően én ennek a belső cserének a híve vagyok, nem a foltozásé, de most kimondottan jól jött volna, ha hétvégére meg tudom oldani egy patch-el a feladatot

    Köszönöm a válaszokat :R

Új hozzászólás Aktív témák