Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz Hasaggymeg #147818 üzenetére

    Ha úgy érzed jó a keskeny kormány, akkor miért ne maradjon. Viszont egy próbát lehet megérne a széles is, akciósan néha ki lehet fogni itt-ott 10 eur körül, láttam ennyiért Cube-ot is. Szerintem az új trend előtt mindenki keskeny kormánnyal nyomta éveken vagy évtizedeken át, szal nem te lennél az első, aki átszokik a szélesebbre. Nekem mondjuk a 720mm még nem tűnik annyira szélesnek, amúltkor próbálgattam a haverom enduróját valami 780mm-vel asszem, na ott már feltűnt, hogy valóban széles, de az sem volt kényelmetlen vagy valami.

    Más: csütörtöktől a városban van a wiggle-ről rendelt csomagom és még mindíg nem kaptam meg :U . Egyre inkább úgy érzem, hogy egyik futárszolgálat sem éri meg a pénzét, hanyag tré banda az összes, ha követőszám nem lenne, elveszne a csomagjaim fele :((( . Ma gyakorlatilag utolérte a wiggle féle csomagomat a kínából rendelt telefonom :Y , ugyanannál a futárszolgálatnál van és úgy tűnik azt sem akarják kihozni.

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák