Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • deny330

    aktív tag

    válasz jjeahh #123081 üzenetére

    Mennyire veszik komolyan, hogy télen nem bringázhatsz? Én rengeteg helyre azzal járok ilyenkor is. Ha valamelyik reggel 6 kor megállítana munkába menet, hogy nem bringázhatok télen.. hát nem is tudom. Szerintem akaratom ellenére is kiröhögném. Hozhat fel bármilyen érveket, úgyis csak a csekk tudna meggyőzni, hogy szálljak le. :DDD Az meg, hogy a városon nem tekerek át terepig, mert nehogy meglássanak. Ha FF sisakban tekernék és szemüvegben, és ne adj isten tényleg találkoznék egy rendőrrel, szerintem eszembe se jutna leszállni. Ha tudom, hogy terepre megyek, akkor az erdőig ami kifér a csövön.. :DDD Persze ez nem tudom mennyire lenne reális. :DDD Motorral működik, bringával nég nem volt alkalmam kipróbálni. De ha esetleg követnek is mit mondanak? Egy fekete bukósisakos srác teker egy kék biciklin a hóban? Ilyen remek részletes információkkal nem tudom mennyire mennének. :DDD

    Persze ez csak az én elképzelésem. Meg nyilván nem jó az egész telet a rendőrök elől futva tölteni akár hányszor bringára pattansz. :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák