Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Cathfaern

    nagyúr

    válasz szki #9431 üzenetére

    Hazaértem, végülis átszállásos támadással, így volt a leggyorsabb :) Nekem így, a balatonedericsi vonattal 140km lett a vége :) (ha jól emlékszek, hogy órában 20km volt induláskor, mert resetelni elfelejtettem) Visszafele elég jó tempót tudtunk diktálni, 23 alatt nem nagyon mentünk huzamosabb ideig (persze nyilván ez nem a rétisün - szki féle jó tempót jelenti :D) Trackem sajnos arról totál nincs, most nézem odafele is csak Badacsonyig van meg. Gyanús is mondjuk, ennél jobban szokta bírni a telefonom :F

    Részemről tapasztalat, hogy állóképességemen nagyon van mit fejleszteni, ahogy elnézem log alapján olyan 60km-re vagyok jelenleg hitelesítve. Köszönöm is a türelmeteket :B
    Illetve másik tapasztalat, hogy köszönhetően annak, hogy az allergiám miatt ha kicsit is komolyabb terhelés van, akkor szájon át is vennem kell levegőt, iszonyat mennyiségű vízet be tudok termelni, szóval mindenképp szereznem kell plusz kulacsokat (valakinek nincs eladó nyeregpálcára szerelhetó kulacstartó adapterje? :D).
    Harmadik tapasztalat, hogy ez a balaton körüli bicikliút elég komoly tervezési hibákban szenved. Persze nyilván a minél költséghatékonyabb kivitelezés volt a lényeg, de az hogy helyenként "sétálóutcákon" visz keresztül, illetve felküld hegyet mászni, miközben az országút gyakorlatilag egy szintben megy, szerintem nem túl jó ötlet :U

    Amúgy én ma megértettem miért rétisün a legkényelmesebb outis... igaz hogy annyival teker, mint a többi, de láthatóan ez teljesen kényelmes tempó neki... :D

    Összeségében nagyon jó volt a tekerés, köszönöm mindhármótoknak :)

    Megjegyzem még szerencse, hogy nem Szombathely környékén tekertünk, a hírek szerint itt reggeltől egész este 7-ig lényegében egyfolytában esett :D

    Amúgy milyen volt a sümegi út? Szint, útminőség, látvány terén?

Aktív témák