Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Outlander

    őstag

    válasz Devid_81 #43974 üzenetére

    Nekem egyszer 3 napig fent volt a sajátomon, illetve egy pár céges gép azzal érkezik...

    Annó ezt írtam róla...

    "Igazából, teljesen jó driverek vannak, nem is bugzik, nagyon jól optimalizálták, én is feltettem (aztán meg töröltem), winyóról dolgozik javarészt, tehát ssd-re van kihegyezve , érezhetően gyorsabb is, mint a win7...
    Szaal ez a része nagyon jó...

    Amivel gáz van, h megpróbált felzárkózni az androidhoz... ezért telebacták ezekkel a csempékkel, kivették a widgeteket, hotmail, msn meg ilyen fasomokkal, be is lehet regisztrálni és akkor oda menti a beállításokat, meg szinkronizál, meg ilyen-olyan dolgokat.. mint egy teló vagy tablet.

    Start menü nincs, vezérlőpult nincs, futtatás nincs,... megszokott dolgokat nem találod,
    Így igazából azzal szoktam kezdeni, ha 2-3 programmal ezeket "visszateszem", h meg legyenek a klasszikus dolgok... és ne kelljen napokig keresni.

    Ezt leszámítva nagyon jól optimalizálták, azonos konfigon sokkal gyorsabb mint a 7-es, csak mondom ez az új dizájn, ez valami kegyetlen szar..."

    Van akinek be jön van akinek nem... szerintem érintőképernyő nélkül, illletve 22 col alatt, kínszenvedés...

    Work until You no longer have to Introduce Yourself.

Új hozzászólás Aktív témák