Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • bartucc

    addikt

    válasz george11 #38639 üzenetére

    Citromot vagy inkább vöröshagymát linkeltem volna, de ez is megteszi. Ha tényleg beteg vagyok, citrom meg vöröshagyma, és elég is, nem a tabletták. Szinten tartásra jók azok, de nagy mennyiségben úgysem veszi fel a szervezet...

    Egyébként még anno, mikor tanultunk szentgyörgyi c-vitamin felfedezését, kb fél óráig azon röhögtünk, hogy kb bármi másban hamarabb talált volna c-vitamint, mint a paprikában :DDD

    Ha meg már bagó téma: tegnap megtapasztaltam, mikor egy 2 órát bent voltam este városban. Pl Wantedban ugyanúgy szívott mindenki, füstösen jöttem haza. De az se jobb, hogy kb 10 percenként kimegy a társaság fele, mert cigizik. Zavarni zavar egy bizonyos ponton túl a füst, főleg ha a velem szembe lévő a csikket elnyomja a hamutálban, közben meg előre (vagyis a pofámba) fújja a füstöt, és észre se veszi, de akkor meg is jegyzem. Ha nem töményen kell nyelnem, elviselem a társaságra való tekintettel, mert igazából lesz@rom, ha ezen múlik hogy velük legyen, mosógép meg van. Az igaz mondjuk, hogy utána nem kell semmi komolyabb helyre menni, mert kolbászfüstölőnek is elmennék egy este után simán, ha csak a cucc alá teríteném a ruhámat. Vagy csak sose cigiztem, és hamarabb észreveszem/zavar a "szaga".

    Összességében megint egy értelmetlen f@sság törvény, mert kib.sznak a cigissel is, mert ki kell járnia, amikor rágyújt, de a többiekkel is, mert vagy kimész a hidegbe (télen), és mindenki felöltözés-levetkőzés ceremónia előtte-utána (és ezzel cs.sszük az időt, amit hasznosabban is el lehet tölteni, főként hogy jó ha egy hétvégi estére bejutok városba egyébként), vagy bent maradsz a jó esetben maradék 2 emberrel. Nyáron meg vagy lehet cigizni a kiülős helyeken, vagy nem, ezt még eldönti a vendéglátóhely, gondolom.

    [ Szerkesztve ]

    "Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

Aktív témák