Hirdetés

Aktív témák

  • Earl_Muttley

    aktív tag

    Buszút

    Apámhoz menet, mint mindig, a Volánbusz nevű gengszterbandát használom.

    Általában az 40-es kötekedő balfasz van, aki a fiatalságát akarja újraélni, ezért az egész kis maunika-shownak legyen egy kis Pet Shop Boys az aláfestője, egy darab recsegős hangszórón.

    -Jó napot, eddig és eddig kérnék egy diákot. (Mondom én, egyszerű utasként).
    -DIÁKOT, IGAZOLÓPECSÉTET. 125 FT!!!!! (köszönni majd a busz fog.)
    [méjbiááááájsudönttrítjúúúú, kvájtgúúdázáajsúúúd]

    Miután nagy nehezen megkapom a jegyem. jönnek az emberek, akiknek sajna hallani kell a beszélgetését ilyenkor.

    -"Már megmondtam, hogy nem vagyok hajlandó minden kibaszott vasárnapot anyádéknál tölteni, 34 éves vagy.
    -Én pedig megmondtam, hogy nem vagyok hajlandó eltűrni velünk egy lakásban az anyádat."

    "Ááá tessó, adtuk ezt a tegnap esti bulikát, offon voltunk na meg rottyon, még most is azon vagyok, na figyejjé, kurva szar itt a retkes geci térerő, majd akkor gyere ki a busz elé... Ha le nem rohad ez a szar, na csá!

    "Jájgizikém, és akkor képzeld el, kiújult a lumbágóm, és emellé még az epém is görcsöl. Hétfőn megyek az essssz-tékááá-ba, hogy megnézzen a doktor.
    -Kátikám, nekem meg a lábam fáj, na de néééézd mekkorát nőtt a kis Romárió. Spanyol az apja asszem. Vagy cigány? Nem tudom öreg vagyok énmá'ehhez.

    "Mennyi az idő testvér. De ne ne neee ne ott, a telefonodon he, ide látom! Milyen kragmaga vagy mi a geci az te, há leböklek hiába karatéjozol itt nekem? He! Ááá, a káróm bazdmeg te geciféreg, há oda nem rugunk! Hármán vagyunk csák te meg egyedű, dik!"

    "Kislányom maradj már egy helyben, mert felmegy tőled a savam. Jó, menj, nézd meg mit csinál a buszsofőrbácsi, lehet úgy is ő az apád..."

    Júvörólvéjzonmájmáááájnd, júú vör ólvéjz on máj'máájnd, Szó teeeeell mííí, tell mi tet jor szvít láv hezünt dááájd] -> Sajna a sofőr is rákezd a nótára, igen profi angol kiejtéssel.

    Megálló, leszáll a szétvert (és pár napig ivartalan) romabanda, búcsúzóul egy turhással a szövetkárpitra. Közben elől:

    "Milyen nyugdíjas? Fiatalabbnak néz ki mint én? Na, igazolványt, na! Mert így is késésbe' vagyok! (vajon miért is??)

    A továbbiakat elnyomja a zene a fülemben, na de a sofőrt sajna így is hallom, amint énekel...

    [Endááájgesszájnevörtoldjúúú, ámszóheppidetjormáááááááááá--ááá-jn.]

    [ Szerkesztve ]

    Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

Aktív témák