Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Orosz Mérnök

    tag

    válasz Graphics #49 üzenetére

    Nagy divat szidni azeMMC-s telefonokat,meg ha nem pléd,az szar. Mint írtam,nálam ez a belépő szintű telefon. Jobban is tetszik,mint a Note 12, ráadásul amit irtál az a legdrágább helyen annyi (Media Markt). Máshol is beszerezhető sokkal olcsóbban, illetve legtöbb helyen a Note 12 4/128-as kiszerelés 65-70-ért,én ilyen kiszereléssel meg alap telefont se veszek. Lehet ezen vitatkozni,de nekem a Redmi 12 belépő szint,a Note eggyel feljebb van. Oleddel meg volt már kellemetlen tapasztalatom. Egy hűség idő alatt két szarásig beégett kijelző 4-5 hónap után. A másodikat legszívesebben Z flippé hajtottam volna. Én együtt tudok élni az eMMC-vel,és az IPS kijelzővel. Most kapott 3 év után új akksit a Redmi Note 9. Ezzel se lenne bajom,ha 6/128-as lenne. Ezért inkább a csere a Redmi 12 legnagyobb kiszerelésű verziója lesz. Ez jó lesz drónozni,a 12 meg ezekkel a paraméterekkel szerintem simán jó lesz addig,mint ez a mostani. Amúgy vám olyan telefonom,ami UFS 2.2-3s,nagyobb rám,meg AnTuTu lényegesen többet tud,de legszívesebben a gyártóját ütném vele,még bocsánatot nem kér, hogy elbaszta.

Új hozzászólás Aktív témák