Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Xero

    nagyúr

    válasz gyépés #29058 üzenetére

    Nekem pl valamennyire szamit a HW, de az OS inkabb. Egyszeruen othonosabban mozgolodom *nix rendszereken. Jelenlegi ceges gepen is elso dolgom volt feleroszakolni a wsl-t, de ez sem az igazi.
    Ami sokkal tobbet szamit nekem pl azok a monitorok es periferiak. Egy eros erv a HO mellett, ha sok dolgom van az a 34(WQHD)+25(pivot QHD) monitorjaim. Az irodaban most csak ketto 24(FHD) van, ami lassuk be, tavol all az optimalistol.

    Szerencsere(?) manapsag az eletem 95%-a office suite-ban, confluencen, jiraban, outlookban telik, igy nem akkora ervagas, de ha be kell nyitni egy vscode, intellij, archi egyiket, azonnal szukosnek erzem a teret. :DDD
    Ezek mellett van azert egy mxmaster eger is bentre, hogy ertelmes dolgot fogdossak.

    Nyilvan ha napi szinten meg mindig buildelni kellene localban, vagy tengernyi containert futtatni, akkor magasabb prio lenne a nyers ero, de igy inkabb mar csak preferencia kerdese szamomra.

    A gond az, hogy most ki kellene talalni a projecthez, hogy a fejlesztok szazai sok evig milyen kornyezetben fognak dolgozni. Na ez a bazinehez. Hiaba preferalom en pl a Mac-eket, es verem at az akaratomat a burokracian, ha a hozzank kerulo emberek mondjuk 50%-a Windows PC-t szeretne, 40% pedig Linux PC-t. Mai vilagban homogen eszkozparkkal nehez sok embert levadaszni. :DDD Marpedig a mostani kornyezetben, muszaj a fejlesztok kedvere tenni. :P

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák