Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • the dealer

    tag

    válasz Madwe #21621 üzenetére

    Teljesen egyetértek veled és Lortechkel is!

    Egyetemen is erre tanítottak minket, hogy ezek csak célszerszámok. Munka közben és egyetemen is már elég sok technológiával találkoztam, éppen attól függően, hogy mihez mi fekszik jobban. Valamint mint ahogy említettem, szerintem is könnyen bele lehet rázódni egy-egy új frameworkbe/nyelvbe, miután már jó párral találkozott az ember.
    Viszont ennyire egyszerűen nem lehet azért nézni, mert ugyanakkor attól még hogy működik és a kurrens technikákat alkalmazza az ember, mindig ott vannak mindenben a mélységek, amivel csak azt szeretném mondani, hogy mindig van mit tanulni és hasznosak is. Az tény, hogy a ROI ezen dolgok megtanulásához konvergál a nullához.

    Még egyszer utoljára azért leírom, hogy attól még, hogy a technikai tudás / évek száma érdekelt, teljesen tudatában vagyok vele, hogy nem csak ezek számítanak. Ezt tapasztalom is minden héten. Szerencsére nagyszerű szenior kollégáim vannak akikre az összes soft-skill terén felnézhetek. Mivel felnézek rájuk, ezért természetes szembesülni szoktam, azokkal a dolgokkal, hogy ők mivel jobbak nálam. De ezekre a dolgokra azért nem kérdeztem rá, mert ezeket szerintem sokkal jobb ha a saját tapasztalati útján méri az ember.

    Viszont technikai tudásban semmi elképzelésem sincs mi lehet az elvárás :F és gondoltam erre vannak valami kézzelfogható válaszok, ezért gondoltam megkérdem, hogy másoknak mi erről a tapasztalata, milyen elvárásai vannak ilyen téren egy mediorral kapcsolatban. Gondoltam, ha több ember leírja a véleményét, abból össze lehet valami hasznosat rakni. :P

    [ Szerkesztve ]

    Real life is just a hobby.

Új hozzászólás Aktív témák