Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HoaryFox

    őstag

    válasz Imilenni #15192 üzenetére

    Elkezdenéd/tek a helyemben most?

    Inkább jövő tavasszal kezdeném, jobb az ilyet egy füst alatt letudni, sokat lehet felejteni a tél alatt, kijössz a rutinból.

    Valamiféle védőfelszerelést be kell egyébként szerezni?
    Ezt elfelejtettem az oktatótól megkérdezni.

    Jó, ha van (bukó, kabát, nadrág, csizma, kesztyű), a legtöbb oktatónál szoktak lenni felszerelések, de a saját a legjobb, hisz később is abban fogsz motorozni, jobb szerintem úgy megszokni a mozgást.

    Számodra volt valami ami nehezebben mint, így hogy először ültél motoron?

    Mai napig kísért, hogy nem merem eléggé dönteni a motort, mert hát nem természetes pozíciója az emberi testnek, még így 3 év múltán is mondogatnom kell magamban, hogy "döntsed csak nyugodtan, döntsed csak nyugodtan" :D

    Nézegettem pár cég számait, elég szép %-ban sikerül az A jogsi, míg a B jó ha 50%-on áll, ez igaz lehet?

    Erről nem nagyon tudok nyilatkozni, rutinon nálunk talán ha 1 ember nem nem át.

    Itt mennyire számít hogy milyen motorral mész?
    Autónál valamilyen szinten számít, úgy vettem észre. Kis 4-es Golfal tanultam, jó volt, nem irigyeltem azokat akiket valami nagyobb állatba ültettek.

    Huhh, ezt nem tudom. Az oktatók szerintem nagyon nagy százaléka naked motoron tanít (régen az ER-5 volt a sláger, most már a Hornet 600), gondolom elsősorban ha bukik a tanuló, ne a drága idomok törjenek, másrészről talán az a legkönnyebben megülhető.

    Város ahol vizsgázol? (Mennyire számíthat?)
    Két lehetőségem van igazából,
    Az első ahol szinte nincs is lámpa de sok a kisutca.
    A másik pedig ahol B jogsit tettem, sok lámpa, sok jobbkezes utca. Itt azért a sofőrök néha elég hülyén viselkednek..

    Nagyon is számít. Szerintem. B-s jogsit kisvárosban tettem le (Kalocsa), a motorost pedig már megyei jogúban (Dunaújváros), azért érződött a különbség.
    Én inkább az első esetet választanám szvsz.

    "A wikipedia nem tudományos lexikon, hanem egy multiplayer módú notepad." by Pikari

Új hozzászólás Aktív témák