Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • masolkat

    újonc

    válasz Grass #2183 üzenetére

    Petzvál józsef u 39., és igen a többit jól tudtad, ezt mind oda kell vinned magaddal, és már meg is kapod az igazolólapot. viszont én akkorát szívtam az önkormányzatoknál.. hogy csak naaa. aug elejére tudtak volna adni időpontot ahova tartozom. erre fogtam a netet, és minden önkormányzatnál utánanéztem, és a legközelebbi időpont júli 19. lett volna (júli 9-én néztem). :Y , na mindegy utána kaptam a fülest, hogy a Lurdyházba is meg lehet csináltatni, ott az a rendszer, hogy beállsz a sorba reggel fél 10 fele (bár korábbi időpont sem árthat), ők kinyitnak 10-kor és kb 11-ig adnak CSAK aznapra időpontot, viszont ha már több időpont nem fér bele az idejükbe, de te a sorban állsz, akkor megszivtad (nálam én voltam az utolsóelőtti aki még kapott időpontot, az utánam jövö kb harminc embernek vissza kellett menniük másnap, vagy amikor tehetik), a személyes megjelenés kötelező időpont kérésnél is, viszont lehet bárki, nagymamád is kérheti, vagy aki épp ráér. és még az jó, hogy este 8-ig vannak nyitva, tehát ha dolgozol akkor munka utánra is kérheted az időpontot. (időpontot másnapra, vagy előre hetekre nem adnak csak aznapra). remélem ezzel az infoval tudok segiteni másoknak is :)

Új hozzászólás Aktív témák