Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nyunyu

    félisten

    válasz concret_hp #8473 üzenetére

    Nekem gyakorlatilag nulla bejarassal volt 3.5 a 270 kreditre vetitett atlagom.
    Mar elsoben is inkabb a HSZKban logtam eloadasok helyett, aztan haveroknal SCHban.

    Brutalis osztondijatlagom egyszer nekem is volt, amikor 43 kreditet csinaltam :DDD

    Amig nem volt kreditrendszer, addig muszaj volt bejarni, mert ha buktal egy targgyal, akkor nem folytathattad azon evfolyamon a tanulmanyaidat, amin elkezdted, hanem csak eggyel lejjebb, nem volt keresztfeleven targy/vizsgakurzus...

    De BME vezette be elsokent a kreditrendszert, valamikor 95 korul.

    Aztan Neptunnal is elsok voltunk, rajtunk teszteltek 98-ban.
    Igaz akkor meg nem volt webes felulet, csak a HSZK-bol lehetett elerni Citrix MetaFrame nevu terminalszerver kliensen keresztul (egy-ket evvel kesobb mar barhonnan lehetett hasznalni a Citrixet, csak a penzugyi muveletek voltak korlatozva a HSZK-ra TIRIS kartyas azonositas miatt), akkoriban allandoan osszeomlott a hallgatosagot kiszolgalo 3 szerver a regisztracios heti terhelestol, hiaba volt olyankor a HSZK kb. 60 gepere korlatozva a Neptun. :DDD
    (dekani hivataloknak, tanszekeknek volt kulon 2 szerver, KTH akkor meg otlet szintjen sem letezett.)

    [ Szerkesztve ]

    Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

Új hozzászólás Aktív témák