Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DigitXT

    félisten

    Nah, végre letudtam az SZGLAB5-öt!:C A 49 oldalas DOK2 mondjuk sokkolólag hatott a mérésvezetőre, de megnyugtattam, hogy benne van a forrás is, és amúgy csak 19: nos még az is.:)) (De viszonylag nagy betűkkel volt írva - Arial 12 -, mert ugyanazt a formátumot kapta, mint a DOK1, és ott az ember még az első körben trükközésre kényszerül, hogy meglegyen a kívánt hossz.:DDD) Nem is tudtam amúgy megmutatni a proggi teljes ''erejét'', így persze arról sem kellett beszélnem, hogy mi az, amit nem csináltam meg, pedig terveztem, de sebaj, sőt: lényeg, hogy frankón működött minden, proggi oké, doksi oké, a kérdések sem voltak brutálisak, stb.:R Jah, amúgy szúrópróba szerű ellenőrzésként találomra rábökött a kódban egy változóra, hogy az mit csinál/mire való.;] Természetesen tudtam, hiszen ''from the scratch'' én írtam a kódot (és én mazochista végig az ural2-n, Midnight Commanderrel), viszont ez intő jel lehet azoknak, akik neadjisten csak vmi koppintással akarnák letudni a tárgyat.:) Szerk: elég kevesen voltunk amúgy, és néhány emberke csak azért jött be, hogy megkérdezze, hogy akkor csak egy jegy levonás lesz, ha a H5-re hozza a cuccot? Ezen mondjuk azért meglepődtem, mert anno azt mondták, hogy lehet, hogy lesz olyan, aki ugyan elkészült rendben a H4-re, de végül hivatalosan (levonás nélkül) mégis H5-re fog átcsúszni, mert olyan sokan lesznek, hogy elhúzódik a bemutató...:F Szerk2: aztán persze lehet még az is, hogy sokan éppen erre számítva nem 8:15-re jöttek, hanem csak később.:)

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák