Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csocsoszán

    őstag

    Érdekes lehet, hogy csak nekem van "jó" fülem! Bosszantó és nem is bírom megállni szó nélkül! :(((
    Nem kétértelműen jobb az Elite 7 pro mint az itt felsorolt összes fülhallgató! (Aki ilyen tesztet leír az jobb lenne, ha befejezné a tesztelést. Félrevezeti a hallgatóságot!)
    Simán mellétehető a Sennheiser hd 800-amnak. Basszus pontosságban simán veri! (a 800-at) Talán az AKG K 1000-m veri ezt a 60 ezer forintos fülest. Persze az ilyen agybadugósaknak nincs olyan tere mint a nyitott fejhallgatóknak. De a basszus és középpontosság, a hangszerek hangja döbbenet! A magasak csengése csodálatos. Egyszerűen hihetetlen, hogy a Bluetooth technológia itt tart. Ha ezt tudom biztosan nem költöttem volna milliós nagyságrendet a 800 és az 1000-esre!
    Úgyhogy ha valaki akar venni egy igazán jó fülest bátran vegyen 7 prot.
    Ha valaki megbízható tesztet akár olvasni. [link]

    Eladó Sennheiser Hd800 és egy B&W füles!

  • csocsoszán

    őstag

    válasz Tündike25 #27 üzenetére

    Ebből sok mindent következtetést le tudsz vonni az itt leírtakról.
    Hosszan nyomva tartva a fülesen a jobb oldalt, hangerő fel! Ball oldalt hangerő le. Kis kocogást hallasz a végén, max hangerő.
    Volume boosterrel tudsz plusz hangerőt adni, de mikor telefonálsz torzan fognak hallani.
    Bocs megelőztek!

    [ Szerkesztve ]

    Eladó Sennheiser Hd800 és egy B&W füles!

  • csocsoszán

    őstag

    válasz #95462144 #17 üzenetére

    [link] amit 55% kedvezménnyel adnak, az a kutyának sem kellett. Azért akcióznak, hogy a beragadt készletet legalább karácsonyra eladják.
    Én évek óta birtoklom a 800-ast és az 1000-est is. (Sőt volt jó pár ezeken kívűl is.) Akkor írjon bárki ilyen kritikát az írásomra, ha ott a kezébe évek óta a 800-as. Vagy egy 1000-es, amit nagyon kétlek.
    Sajnos azok szokták osztani az észt, akik csak hírből ismerik.....

    Csontrezgéses technika: volt telefonom, inkább hagyjuk! Még a harmadik szomszéd is visszamondta amit beszéltek.
    De az elv bizony tud meglepetést okozni! Az egyik high-end show-n kint volt egy ablakra tapasztható "motor" ezen az elven alapuló, bizony sokan meglepődtek. Simán megütötte a hi-fi közepét. Elv jó, a kivitelezés nagyon gyerekcipőben jár.

    7 pro telefonálási képességeivel semmi gond, tökéletes hallott eddig bárki akivel beszéltem. Az elején szívtam meg, mivel a Cantate domino dsf igen halk ezért feltelepítettem ezt a boostert, habár a neutronban is van erősítésszabályzás. Na ha az be van kapcsolva torzít a mikrofon hangod.
    (Mellékesen leírom a telefonok amiket eddig volt szerencsém meghallgatni igen gyenge Bluetooth képességekkel bírnak. A Windows kritikán aluli (687 ezres laptopom van, igaz azt a quest 2 miatt vettem. Eddig a Samsung tab 4-emet csak az audio linuxom kalapálja el.
    Na ezzel én itt befejeztem. Mindenkinek jó zenélést. És bátran 7 prot! :R

    Eladó Sennheiser Hd800 és egy B&W füles!

Új hozzászólás Aktív témák