Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szeva000

    addikt

    válasz ST05 #12857 üzenetére

    Ha sikerül és lesz időm és lesz egy lap,akkor tuti ki fogom próbálni.Háát igen,számomra is az a legérdekesebb,hogy még 4600-on is hasít rendesen,a 1866-os patriotokat meg tudtam rángatni 2400-on,így még adtam is a memvezérlőnek egy kis plusz feszt:D....de nem döglik be:D
    egyszerűen akármit csináltam vele,fix 1,3V-on agyonüthetetlen 4600-ig....Atután már ráhagytam a próbálkozásokat,mert semmi értelmét nem láttam plusz1-2-300MHz-ért agyonfeszelni.Nomeg így már a liquid ultrával nincs melegedés linx alatt sem.
    Háát az bizta,hogy néha vannak csodadolgok...Itt volt félredobva egy régi VGA-m mert a 775-ös gagyibájtban az istenért nem akart menni....anno kb 50X próbáltam vele....A múltkor mikor a flasheket forrasztottam vissza és nem volt másik vga, beleraktam....láss csodát ment :F ....majdnem hívtam is Mulder ügynököt :D....de most már a proci miatt kellene nagyon....
    A nagy szívás akkor lesz,ha tényleg megy egy másik lapban 4rammal:D...nah akkor mivannnn? :DDe ebben a lapban meg megy a másik procival mind a 4 foglalat....

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák