Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Balinov

    félisten

    válasz macipajti #215 üzenetére

    Hi, macipajti!

    először is köszi a sok hasznos infóért.

    Erről a levonhatom a lakás/házbérlést-ről kérdeznék:ez havi/heti bérnél jelentkező adóalapcsökkentő tényező vagy adózási év végén,egy összegben kapod vissza?
    Úgy értem gyk.hogy keresel mondjuk havi 1800EUR bruttót,amiből pl. 380/12hó mértékü adóval kevesebbet vonnak le? Vagy hogy megy ez? Perpillanat semmi jelentősége,de szeretnék képbekerülni mire a remélhetőleg nagyon is közeljövőben kijutunk párommal.

    Apropó házastárs: valahol olvastam - talán iranyirorszag.com-on,hogy házastársaknak van további adókedvezmény. Úgy rémlik,hogy a 2 fő éves bruttó (cumulated annual gross income vagy hogy írták...) jövedelme nem haladja meg a 65kEUR/év mértékét,akkor további adókedvezményre vagyunk jogosultak. Erről hallotál-e valamit? Milyen papír kellhet hozzá? Gondolom egy űrlap,meg a házassági anyakönyvi kivonat másolata.Még szerencse,hogy 2006-ba az már kétnyelvű volt...

    Köszi
    Balinov

    UI: top-upra,ha nem irod le mi az,az életbe nem jöttem volna rá magamtól :DDD

    [ Szerkesztve ]

    6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

Új hozzászólás Aktív témák