Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Balinov

    félisten

    Üdv Kintiek!

    Feleségem magyar intenzív szakápoló (ICU nurse) felsőfoku képesíttéssel rendelkezik ,abban dolgozik 5 éve (előtt 3-ig idegsebészet). Monster-en feltettük pár hete a szakmai CV-jét,nemrég jelentkezett is egy dublini egészségügyi recruitment kámpeni,hogy érdeklődnek utána,küldjük további infókat a szakmai képesítéséről,gyakorlatáról ill. javasolták neki,hogy indítsa el az Irish Nursing Board-nál a regisztrációt.Felvettem ezzel a "hivatal"-lal emilen a kapcsoaltot, ezt a linket adták,hogy itt megvan minden szükséges infó. Úgy saccolom,hogy a 126EUR-os reg.díjon felül még a fordítgatásokkal együtt cca 50khuf-ból meg lehet úszni. Csinált valamelyikőtök ilyen regisztrációt,vagy van ismerőse,aki végigjárta? Ha igen,el tudná mesélni,mik lehetnek a buktatók,mire kell figyelni,mennyire merevek a kérelem elbírálásnál és hogy tényleg 8-12 hét,mint ahogy az az ír cég is említette emailben.

    Köszi
    Balinov

    6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

Új hozzászólás Aktív témák