Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • saguaro

    tag

    válasz joey04 #7578 üzenetére

    Ma szerintem a leggördülékenyebb, legfelhasználóbarátabb rendszer a WP7. Nagyon-nagy kár, hogy rengeteg minden hiányzik belőle. Bár egészen hozzá lehet szokni egy idő után.
    Utána jön az iOS, majd a Droid, amitől sikitófrászt kapok egy 2-3 hónaposnál régebbi rendszeren. Droidot az XP-hez tudom hasonlítani. Jójó, de mókolni kell, sokat kell foglalkozni, hogy jó legyen. iOS az akár az OSX, WP7 meg Win7..... :)

    Az ember annyit ér, amennyit változtat a világon - Marlowe

  • saguaro

    tag

    válasz icecave #7583 üzenetére

    Ami benne van, azt a legjobban tudja.
    Pl FB integráció valami kurv*jól meg van oldva. HTC Sense közelíti, de messze nem tudja olyan jól megoldani. iOS meg semmit nem tud kezdeni vele, hogy ott van 400 kontakt, telefon számmal, névvel, mail címmel, és azt esetleg telefonkönyvvel kéne szinkronizálni...
    Üzenetkezelés hasonlóan jó, de pl beépített messenger, fb chat szintén benne van.
    A naptárja egy szar, oké, hogy tudja magát a hotmailel szinkronizálni, de az édeskevés, nem jön be nagyon a naptárja, eléggé fapad. Alkalmazásból kevés valóban jó minőségű van, vagy pedig elég drágán.
    Több, mint 5 hónapig éltem egy Omnia 7-el együtt, aztán váltottam iPhonera, mert eljutottam addig a pontig, hogy oké-oké, hiányosságok fölött eltekintek, de a programok már nagyon hiányoztak, és ide a rövid időre való, de szórakoztató kis logikai játékokra is célzok, pl Water?... :)

    Az ember annyit ér, amennyit változtat a világon - Marlowe

  • saguaro

    tag

    válasz Xero #7584 üzenetére

    Felső kat:
    1.)iOS
    1.)WP7
    2.)Android

    Közép kat:
    1.)WP7
    2.)Android

    Alsó kat:
    1.)Android
    2.)Zárt szarok, pl touchwiz

    Ez a jövőkép reálisabb szerintem.
    Felső katban hamarosan, ha iOS 6 nem domborít valami kegyetlen nagyot, akkor a WP7 a következő nagy update után, vagy WP8, vagy Win8, vagy isten se tudja mi lesz mobilon a következő rendszerük nagyon elpicsázza majd az iOS-t....
    Kicsit igazából még csiszolják, és minden szükséges, fontosabb dolgot beletesznek WP7-be, már most szarráverné.
    Miaz, hogy az iOS 5.0.1 be-be szaggat egy dobozból kibontott i4-en? Android feeling elég erőteljesen.....

    Ameddig nem szagoltam bele hosszútávon WP7-be, addig iOS-t tartottam az abszolút über rendszernek, de ha alkalmazások elérik az App Store-ban levők szintjét, és mennyiségét megközelítik, és az ingyenesek között nem 99%-ban szemét lesz, mint a droidnál, akkor nagyon-nagyon ütni fog. Mert az Apple kicsit elkényelmesedett szerintem az iOS5-el... Notification center egynek elmegy, de ez is elég ügyesen van megoldva pl WP7-ben a tileok miatt, nomeg a lockscreenre is kiírja, hogy mi a szitu, nem olyan ocsmányul, mint az iOS hogy egész sávokat pakol a hátteremre, aminek a felét így is az óra meg a feloldósáv elveszi, hanem szépen, diszkréten lent jelzi.

    [ Szerkesztve ]

    Az ember annyit ér, amennyit változtat a világon - Marlowe

  • saguaro

    tag

    válasz kali #7587 üzenetére

    Akkor mi van pl a Szarszung Sztár 2-n? Vagy hogy még népszerűbbet mondjak, S5230-ason?
    Azok a rémesen hulladék rendszerek tántorítják el az emberek nagy részét az érintőképernyős okostelefonoktól, mert meglátnak egy olyat, nyomkodják, azt hiszik, hogy ilyen egy iPhone is, vagy valami komolyabb kütyü, aztán félnek tőle.

    Xero: Új telefon eladásokra értettem, iOS persze, hogy nem fog kihalni, a lassan 200 milliós felhasználói tábora mellett, jönnek rá még bőven appok, fejlesztik, stb, de ha nem durrantanak egy nagyot a következő iPhone-al és iOS-el, akkor nem maradnak sokáig ennyire elöl, szép lassan fogyni kezd az előny, aztán nehogy hátrány legyen belőle.....
    4S se lett valami nagy durranás a 4hez képest, iOS 5 se a 4hez képest. Egy-két újítás, és kész. :(

    Az ember annyit ér, amennyit változtat a világon - Marlowe

  • saguaro

    tag

    válasz kali #7593 üzenetére

    Na mindegy, az a zárt fos, ami van a samsung alap telefonjain, vagy akár az lg sajátja is(ehhez a kettő gyártó zárt rendszeréhez volt szerencsém), a kínzás határán van, simán törvénybe foglalnám az ilyen rendszerek betiltását. :U

    Az ember annyit ér, amennyit változtat a világon - Marlowe

  • saguaro

    tag

    válasz mondomén #7594 üzenetére

    Persze, mai napig a legszebb telefon, egy nagyon jó OS is van rajta, meg a világ kultúráltabb felén a többi telefonnal egy árban van, előfizetéssel nagyon normális árakon el lehet hozni(az más kérdés, hogy havi 9 ezret fizetek, és nekem 130 lett volna 2 év rablánccal együtt....), gyors is, jó is, mért ne fogyna.

    Viszont ez nem marad így, van egy olyan sanda gyanúm, hogy a GS3 lekörözi majd az i4 első napi eladásait, és ha az iPhone 6 nem fog akkor durranni, akkor a GS4 azt is lecsapja, nem csak a 4S első napi eladásait, akkor meg már bajok lesznek. És ha közbe a Nokia még előjön valami finomsággal, vagy akár a Samsung WP7 fronton, ha jön valami nagyobb frissítés, vagy WP8 vagy bármi új MS rendszer..... :U

    Az ember annyit ér, amennyit változtat a világon - Marlowe

Új hozzászólás Aktív témák