Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jojo5

    őstag

    válasz bobooo #13718 üzenetére

    attól függ, hogy a telód milyen árkategóriába esik, illetve, hogy a szerződésed mit tartalmaz, az én szerződésemnél még max. 6k az önrész, ez most 25k...

    SÖ: fene se tudja, hogy hogy lenne jobb... szerintem idén valamit alkotnia kell az almának, mert az I4S, csak jobb belső semmi külső változás, míg most azért eléggé sok teló kijött amik nem is olyan rosszak(S3,One-x,Lumia900), szóval, hogy ha ringben akarnak maradni a vetélytársakkal, azért valami innovációt felkéne mutatniuk megint... :K

    Tibee86: igen, ha most kötnél biztosítást már 25k lenne az önrész és nem is 790 forintot fizetnél havonta a legnagyobb csomagért mint én hanem 2k+-t, az a lényeg, hogy a telónak használhatatlannak kell minősülnie, akkor csere, amikor bevittem a T-hez, ránéztek, és közölték, hogy a Top10-be se férnék be a befolyt kijelzővel meg a kilátszó akkumulátorral...
    volt akié szó szerint meghajlott :Y, mintha átmentek volna rajta középen 1 kamionnal :(

    [ Szerkesztve ]

    http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

  • Tibee86

    veterán

    válasz bobooo #13718 üzenetére

    Gondolom mindegy, hogy az elő- vagy a hátlap törik be.
    Jojo5. Azért is furcsáltam a 6 ezret, mert ahogy néztem, most 25. Úgy már viszont nem túlzottan megérős a dolog.
    De mivel nincs biztosításom, marad a kétszer is megnézem, hogy biztosan rendesen a zsebembe van. Bár általában mindig kocsiból kiszállásnál szoktak repülni a telefonjaim, szerencsére ez még megúszta.
    Amíg iOS csak az iPhone-on fut, addig felőlem csinálhat bármiféle innovációt más gyártó, mert azon max droid vagy wp fog futni :F

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák