Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • icecave

    nagyúr

    válasz r3dsnake #70973 üzenetére

    Androidon is frissítették a Spotify-t, van háttérben mosott artwork, meg minden sz*r, amit hiányoltál :C

    Felraktam iPadra, mondom megnézem, ott is frankó. matatok a neten, közben mondom váltok számot, meg megnézem a többit. Alulról felhozom a control centert, rábökök a cuccra, semmi.... megszoktam, hogy megnyitja az alkalmazást, ha rábökök, de itt csak play-stop, meg számok ugrálása van ugye. Szóval,ha bele akarok menni az appba, vagy kikeresem az ikonját, vagy előbányászom a háttérből. Egyből így nem lehet ahogy írtam, pedig mekkora király lenne, egy mozdulattal kevesebb. Na, pl. ilyen dolgokat várok az iOS 8-tól,ha azt akarják,hogy visszamenjek, hogy ne kelljen felesleges köröket futni, sok ilyen van, csak ezt a példát hoztam épp.

    Ja, megnéztem iPad-on, a hangszínbeállítás nincs hatással a spotify-ra, csak az iPod appra. Szóval marad, hogy meg tudom oldani droidon legális Playstore-os appal az eq dolgot,ha épp kell, de iOS-en sehogy sem tudnám. Bár most szoktatom magam ahhoz, hogy no EQ, aztán hátha. Akkor iOS-en is mindegy volna :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák