Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ragnar95

    nagyúr

    Sorry mindenkitől, ha nem olvasok vissza, de nincs kedvem 150hsz-t átnyálazni :B :DDD
    Végül nem nézem meg a keynote-ot, mert nincs kedvem 2órán át azt nézni így nem élőben, inkább megnézem az új mentalista részt :P
    Ahogy hallottam, csak az új iPhone-okat jelentették be, úgyhogy úgy döntöttem, elég, ha az apple.comon meglesem a specifikációkat :D
    Az 5S megint nem hoz semmi forradalmit, max az ujjlenyomatolvasó és a 64bites proci az, ami innovatív, de ezek egyike se egetrengető újdonság...Amúgy hozza az elvárt formát, van benne sok hasznos újítás, pl a kamera app végre megkapott sok olyan funkciót, amit rég meg kellett volna kapnia (120fps, videó közben zoom....), meg az ujjlenyomatolvasó is megkönnyíti a használatot, ha jól fog működni. Úgy tűnik, minden pletyka igaz lett, a pezsgő, bocsánat arany színű iPhone-é is... :DDD
    Az 5C viszont egy vicc, gyakorlatilag kiadták az 5-öt újra műanyagházban, ami szerintem irtó gagyi és drága is, így semmivel nem fogják többen venni, mint eddig az eggyel korábbi modelleket szerintem....
    Az meg megint egy vicc,h a 4S-ből kihoztak 8gigás modellt, miközben tavaly úgy tűnt,h megszüntetik a 8gigás modelleket...
    Viszont remélhetőleg így nagyobbat fognak esni az 5 árak, mint a 4S árai és ha így lesz, akkor asszem csak 5-re váltok, aztán majd jövőre Angliában apróért megveszem előfizura a 6-ot :P

    Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

Új hozzászólás Aktív témák