Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz TechN7ne #186350 üzenetére

    Most én is szívok a monitorokkal. Számomra új márkaként berendeltem az Aoc-tól kettő monitort (24G2UK & 27G2UK) , ugye tudásához képest nagyon jó árban voltak és a garancia idő is megfelelő volt (3 év ) .
    Egyik sem bírta ki 1,5 évnél tovább . Erre jön a meglepetés , hogy az akkoriban elő és működő szerviz hálózatuk felbomlott . Oké akkor hívom az Oázist mi ilyenkor a teendő ?
    Adtak egy telefonszámot ,nagyon kétségesnek voltak a témában .
    Számot felhívva egy félig magyarul beszélő ,szerintem Lengyel úriember volt a segítségemre .
    Kérték hogy fotózzam le ilyen-olyan távolságból , hibát is stb..
    Majd felvett minden adatott amit ilyenkor szokás és közli hogy futár visszi-hozza a rossz és az új monitort ,négy napon belül meg fog történni . Egy hét után nem történt semmi, felhívtam őket , akkor egy hölgy volt a segítségemre és kiderült hogy nem is szerepelek a felvételi rendszerben . :W
    Újra az egészet ... újabb egy hét múlva nem történt semmi ......
    Telefont megint , itt már nem kicsit vagyok pipa, majd közlik hogy a szervíz még nem döntötte el a fotók alapján , hogy jó vagy sem... What?
    Ez ment vagy kettő hétig , :((( :W
    Mire jött az e-mail , hogy oké kapok új monitorokat. ... rá négy napra jött egy email Fedextől , hogy jönne a rossz monitorokért .. elvitték.
    Itt reménykedtem hogy egy-két napon belül megjönnek az újak ,... hitem én ...
    Hét második felében hívtam , hogy mi van már ???
    Előkészítés alatt van , észak Lengyelországból lesz feladva,.... ezt olvasva sírás elkapott , mert mire ide ér , nincs az a kép megjelenítő ami ezt túléli ...
    Négy nap után megérkeztek a monitorok egy TNT szállítóval.
    És jött a csavar nem azt a típust kaptam ami nekem volt, ugyan is a szám alapján mindegyik G-Sync támogatott volt , nekem pedig FreeSync kell, használok .
    Telefon fell , majd elpanaszoltam a sikertelen küldetésüket.
    Majd jött az ígéret a cserére , addig meg használjam ....... :DDD

    Bocsi a hosszúra nőtt irományért. :R

    A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

Új hozzászólás Aktív témák