Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sukta 95

    tag

    válasz nitro16 #141274 üzenetére

    Azért az erős túlzás, hogy nem lehet hatékonyan edzeni személyiedző nélkül. Ha valaki mielőtt lemegya terembe beleássa magát kicsit is a témába, akkor simán menni fog neki a legtöbb gyakorlat. Nem kell nyakatekert gépeket használni, bonyolult gyakorlatokkal. Mellesleg, ha csak magamból indulok ki, mikor elkezdtem edzőterembe járni ~6 éve (miután tanulmányoztam a témát), akkor, ha egy gyakorlatot nem jól csináltam az eléggé érezhető volt. Nem jó helyen éreztem, esetleg fájt. Azonban, mindig voltak olyan személyi edzők, vagy versenyzők, akik akkor odajöttek és puszta jóhiszeműségből segítettek, hogy hogyan csináljam meg helyesen. Én például biztosan nem adnék ki havi ~40 ezret heti 4 személyi edzésért plusz még a bérlet árát. Nem azért, mert nem feltétlenül éri meg, hanem mert nem telik rá, de úgy gondolom, így is teszek valamit az egészségemért, még ha a kajára nem is figyelek. Mondjuk elsősorban nem is egészségmegőrzés miatt csinálom, hanem mert nekem a legjobb kikapcsolódás. Asszony is mindig nyaggat, hogy menjünk együtt edzeni, de én mindig olyankor járok, mikor alig vannak, hogy minél nyugodtabb legyen a környezet, olyan ez nekem, mint másnak a jóga kb. :D

    www.maon.hu Online marketing. Neked.

Új hozzászólás Aktív témák