Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Ulkesh

    őstag

    válasz Nite #14505 üzenetére

    "Bubis" lett a kijelződ.
    2G-nél a rétegeket (üveg-érzékelő-lcd) ragasztóréteg fogja össze, ebben a ragasztóban keletkezhet gáz-zárvány, ami ilyen bosszantó jelenséget produkál. Általában 1 mm, vagy kisebb a méretük és a kijelző széle fele tűnnek fel, szinte észrevehetetlenek, de sajnos előfordul a nagyobb példány is, mint a te esetedben.
    A rossz hír az, hogy vagy megszokod ezt, vagy akár vehetsz egy új készüléket is, mert a 2G-be elég drága a kijelzőcsere, általában annyiért már kapni használtan komplett készüléket is. :(

    "a mobil hardverek mióta is rendelkeznek olyan erőforrással, hogy egyáltalán szóba jöhessen a Flash?" moonman

  • Ulkesh

    őstag

    válasz Nite #14532 üzenetére

    "lenyegeben akkor ennek a gaznak a szinet latom melegedes hatasara?"

    Én arra tippelnék, hogy a gáz és a ragasztó találkozásánál valami kémiai folyamat zajlik le melegedés hatására, az színeződik.

    " okozhat ez valamilyen maradando problemat?"

    Nem, csupán esztétikai probléma.

    "a mobil hardverek mióta is rendelkeznek olyan erőforrással, hogy egyáltalán szóba jöhessen a Flash?" moonman

  • manchester85

    addikt

    válasz Nite #14532 üzenetére

    Erre a problémára én is kíváncsi lennék. Egyik haveromnak 10 hónap után jelent meg egy apróbb pixelhiba, ami növekedni kezdett, de egyből visszavitte, és cserélték a készüléket. T-s 3G volt. Gondolom, ilyen esetben az LCD-t kell cserélni, nem pedig az üveg+digitizert. Ez milyen árban van amúgy a 3G esetén? Elég gyakran hallok ilyen pixeles hibákat, gyakori jelenség, vagy csak azért tűnik annak, mert akivel megtörténik, az leírja. :D Kicsit én is tartok tőle, mert jövő júniusig érvényes a garim.

    Ulkesh, olyan problémáról hallottál már, hogy a cellular network data által jelzett adatforgalom 10-15%-ban eltér a t-mobile számlázásától. (sms-es lekérdezés, számlán szereplő érték) Egyszer rá is faragtam, mert 150 megával túlléptem emiatt a keretet, de a probléma továbbra is megvan. Mindig lenullázom hó elején éjfélkor, és a byte-okat is megfelelően, kalkulátorral váltom át. 1 gigás csomagom van, és mivel többnyire lehasználom, így hó végére 150-200 megával vagyok kénytelen kevesebbet használni, hogy biztosan ne lépjem túl a keretet. Garanciális gond ez? Nem tudom elképzelni, hogy a 10kb-os számlázásból ilyen különbözet generálódjon.

    Neked amúgy mennyi idős a 2G-d? Használtan vetted?

    [ Szerkesztve ]

    i6 Silver

Aktív témák