Hirdetés

Aktív témák

  • szejc

    aktív tag

    Nem tudom srácok, hogy mennyire járja itt a téma, de most néztem meg a keynote-ot, és hát vannak fenttartásaim, érzéseim... :DD

    Egyrészt:
    Fenttartásom van a Ping felé, ugyanis gyanúsan hasonlít a neve a Microsoft-os Bing keresőre (talán ezzel az összetévesztéssel akarják befuttatni?) Valamint egy az egyben facebook feed-re hasonlít... Na mind1, talán még egy ilyen social network-öt elbír ez a Föld...

    Másrészt:
    Engem az egész event alatt legjobban (a termékek közül) az Apple Tv fogott meg, így fenttartásom van országunk felé, hogy miért nem lehet ennek az olcsó cucc előnyeinek nagy részét? Sajnálatos :(

    Harmadrészt a legjobb rész a Coldplay frontemberének meghívása volt, amikor a hit no.1 számukat leszólta, hogy milyen sz*r, de az iTunes mégis óriási mértékben adott el belőle, amit az Apple kiváló marketingeseinek tud be :D. Hát ezen behaltam :D Meg amikor arról úgy vezette fel az improvizációt, hogy "this is a whole new product, running on Coldplay 2.5, rivals don't even know about it yet"...

    Na bocsi a hosszú off-ért, de ha egyszer már iPhone, gondoltam elmondom a véleményem erről...

    üdv
    szejc

    [ Szerkesztve ]

    Things used to be simple when apples and blackberries were just fruits.

Aktív témák