Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • manchester85

    addikt

    válasz Karma #3097 üzenetére

    Követem a nagyok példáját. :P Amúgy összetett dolog ez. Úgy volt, hogy bnőm megveszi a 3G-met, de meggondolta magát és végül kitart az 1000ft-os telefonjánál. :) (Bár lassan már a 3G is ott tart, mind1, nem akart most új telót, így keresztbe húzta a számításaimat ) Én meg úgy voltam vele, hogy veszek 1 évre egy Omniát, kipróbálom, milyen a rendszer, aztán úgyis megöröklöm fater iPhone 4-ét, mert évente vehet új telefont a vodánál 2 év hűséggel (az aláíráskor újraindul a két év). Az omnia minden téren kapóra jött nekem. Egyrészt a like díjcsomag számomra a létező legjobb választás, amihez amúgy új előfizetés kellett, ráadásul részletre is vettem 60-ért, 20k befizetésével. Ez annyit tett, hogy az ikon 200+családbarátot (7000ft) helyettesítettem egy like (1500ft) + törlesztőrészlettel (3300ft) amit opcionálisan kiegészítek majd egy GO!Net L-lel (2000ft), de a nyáron a like 50MB-ja is bőven elég. :) Szóval nekem csak 20 ezerbe került az omnia, és két és félszer ennyiért adtam el. :K

    Eredetileg egyébként a 3G-t akartam eladni, de nagyon lementek az árak, úgyhogy feldobtam az omniát is. Úgy voltam vele, hogy most már mind1, csak valamelyiket vigyék el, mert azt nem szeretném végignézni, hogy mindkét telefon nálam értéktelenedjen el teljesen. (Annyiból szerencsésebb a dolog, hogy én már az omniát is az elértéktelenedés után vettem. :) )

    Egyébként a telefonról: (bár ez már off az offban, meg nyilván nem neked kell bemutatnom) Alapvetően semmi bajom nem volt vele, de időközben rájöttem pár dologra, ami zavart benne: A live animation baromi jó, meg minden, csak ahol nem volt animáció, vagy egyéni felület, csak tile, ott vizuálisan sose tudtam, melyik tile épp mi. Muszáj volt elolvasni, hogy settings, stb, hisz mind ugyanolyan színű, formájú. Ebbe bele se gondoltam, hogy milyen nagy hátrány lehet. A vissza és a bing gombokat rendre megnyomtam véletlenül, amikor egy weblapot görgettem, gyakran zoom-nak érzékelte. Menüben görgetéskor meg gyakran előfordult, hogy belépett, mikor felemeltem az ujjam. A legjobban egyébként az zavart, hogy a weblapokat folyton cache-ből töltötte be, mindig külön frissíteni kellett, így volt, hogy fél nappal korábbi origo-t nézegettem. Na mind1, ezek apróságok amúgy, nem volt rossz telefon, de a későbbi upgrade miatt talán jobb, hogy az iPhone maradt. Egyébként az omnia azért mindenképp jobb, mint a 3G, villámgyors, nagyon szembetűnő volt a nagyobb felbontás, de az alkalmazások, a későbbi upgrade és az iOS-en szerzett több tapasztalat miatt talán jobb, hogy az iPhone maradt. Untam már a topikot is, sz*rt se értettem, hogy miről van szó, (így van, itt az önkritika, üzenem vadászcsigának. :) Semmi kedvem nem volt olyan dolgok után érdeklődni, amiről látszott, hogy már mindenki tudja, magyarul a topik tagjai jóval előrébb jártak, mint én, szal inkább bele se ástam magam, utánaolvasni meg nem volt kedvem.) samsung fw, wp7 fw meg hogy mire mi megy rá,.. az idegeim mentek rá, nem a nodo. :U Bölcsész vagyok, ez már sok volt nekem. :)

    Na mind1, szal a lényeg: eredetileg is csak egy évre terveztem, és már a megvételkor átgondoltam annyira, hogy tudtam, semmit nem veszíthetek, és ez így is történt. Ha meglett volna a 3G helye, akkor maradt volna 1 évig az omnia, így meg attól szabadultam, amelyiket előbb viszik...az omnia nyert. :U

    i6 Silver

Aktív témák